Upravit stránku

Nepostradatelnou součástí potřeb pro myslivce jsou lovecké nože. V nabídce naší prodejny Pardubice - Hůrka naleznete celou škálu nožů odlišujících se svým účelem, rozměry i materiálem použitým k výrobě. Vedle loveckých nožů a dýk jsou samozřejmostí i kapesní zavírací nože.
Našim zákazníkům doporučujeme především švýcarské nože značky Victorinox, domácího výrobce Mikov a kvalitní švédské produkty společnosti Morakniv. Pro náročné zákazníky zajišťujeme prémiové řady nožů Puma Solingen, sortiment lovekých nožů pak dotváří tradiční americký výrobce Böker.

Významnou součástí našeho sortimentu se v poslední době staly také kuchyňské nože a s nimi související vybavení pro domácnost. Největší oblibě se těší produkty značky Victorinox, které nalézají široké úplatnění nejen v domácnostech, ale i restauracích a školních či zaměstnaneckých jídelnách. Mimo klasických kuchyňských nožů jsou populární rovněž speciální nože na steaky, pečivo, zeleninu či nejrůznější škrabky a brousky, jejichž nepatrnou ukázku naleznete v galerii. Kompletní katalog dostupných produktů značky Victorinox je k dispozici zde.

Jsme partnerem Klubu nového lesa. Registrovaným členům poskytujeme výhody.

Nůž na pečivo a zeleninu
Brousek duo
Filetovací nůž Grand Maitre Rosewood
Univerzální škrabka
1
Kuchařský nůž 15 cm
Diamantová ocilka
Škrabka na rajčata a kiwi
2

Patříme mezi významné distributory nožů

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti