Upravit stránku

Našim zákazníkům poskytujeme v areálu střelnice Pardubice - Hůrka komplexní služby v oblasti prodeje zbraní, střeliva a souvisejících doplňků již po více než 25 let. Za tuto dobu se postupně rozrůstal počet našich zaměstnanců i spolupracovníků, přičemž jsme stále klademe maximální důraz na odbornost, kvalitu a osobní přístup. Odměnou nám jsou tisíce spokojených zákazníků a mizivý počet reklamací.

Škála námi poskytovaných služeb je široká a zahrnuje zejména následující činnosti:

Vzhledem k výborné dostupnosti z centra Pardubic a zároveň příjemnému prostředí s výhledem na Kunětickou horu je náš areál hojně využíván také jako místo pro pořádání firemních akcí, seminářů, školení a workshopů. Součástí budovy je nově zrekonstruovaná zasedací místnost s kapacitou až pro 25 osob, možnost projekce a připojení k internetu jsou samozřejmostí. Ve spolupráci s našimi partnery pravidelně zajišťujeme také různé formy občerstvení.

V posledních letech se největší oblibě těší střelecké dny, které pro své zaměstnance a obchodní partnery pořádá řada významných firem z Pardubic i širokého okolí. Kapacita areálu je mnoho set návštěvníků a zábavné vyžití v něm naleznou i ti nejmenší. Pro ně zajišťujeme střelbu ze vzduchovky, skákací hrady, malování na obličej či různé soutěže. Pro dospělé návštěvníky kromě střelby z kulových a brokových zbraní lze připravit také vrhání nožů a seker, střelbu z luku či paintball.

Jsme členy Krajské hospodářské komory Pardubického kraje.

Pohled na přední část areálu.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti