Upravit stránku

 Nezbytnou podmínkou pro vlastnictví, držení a nošení zbraní většiny kategorií je, aby osoba byla držitelem platného zbrojního průkazu. V areálu střelnice Pardubice - Hůrka se pravidelně konají zkoušky uchazečů o vydání zbrojního průkazu, které organizuje Policie České republiky (zkoušky odborné způsobilosti). Zkoušky jsou určeny pro uchazeče s trvalým bydlištěm v Pardubickém kraji - okresy Pardubice, Chrudim, Svitavy a Ústí nad Orlicí. Bližší informace ke zkouškám odborné způsobilosti naleznete na webových stránkách Ministerstva vnitra ČR.

Před termínem zkoušek mají uchazeči o vydání zbrojního průkazu možnost se zúčastnit námi pořádaného přípravného kurzu, který vede odborný lektor s mnohaletými zkušenostmi Jan Daněk. Účastníci přípravného kurzu dosahují u zkoušek zpravidla výrazně lepších výsledků než ti, kteří se přípravného kurzu nezúčastnili.

Náplní přípravného kurzu v areálu střelnice Pardubice - Hůrka je připravit uchazeče o vydání zbrojního průkazu na 2. a 3. část zkoušky odborné způsobilosti, přičemž přípravný kurz je zaměřen na tyto okruhy:

  • bezpečná manipulace se zbraní
  • rozebrání a složení zbraně (vč. vyskytujících se závad)
  • manipulace se zbraní na střelnici
  • praktická střelba

Pro účast v přípravném kurzu nevyžadujeme předchozí registraci, postačí přijít v některý z níže uvedených termínů. Cena přípravného kurzu je 2.000 Kč vč. DPH. Účastníkům přípravného kurzu navíc za účelem maximální připravenosti na zkoušky poskytujeme možnost bezplatné účasti na libovolném dalším přípravném kurzu před nejbližším termínem konání zkoušek. To neplatí pro praktickou střelbu, již je však možné dokoupit.

Nejbližší termín zkoušek: 20. června 2024 od 9 hod.

Nejbližší termín přípravného kurzu: 17. června 2024 od 8 a 13 hod. (termíny je možné domluvit i individuálně s lektorem Janem Daňkem na tel. 602 577 487)

Pro bližší informace volejte tel. 466 301 550 nebo 702 274 666 (Anna Blažková).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti